دیگر اطلاعات

:: درباره ما
:: گواهینامه ها
:: عکسهای کارخانه
:: English
:: تماس با ما
 

شرکت تولیدی صنعتی سوان غرب در سال1364فعالیت خود را در زمینه ساخت قالب های صنعتی و تولید قطعات خودرو و ماشین آلات صنعتی در شهر صنعتی کرمانشاه آغاز نموده و هم اینک پس از طی 23 سال خدمت بی وقفه به صنایع کشور جزء شرکتهای معتبر در زمینه ساخت قالبهای دایکست ، تولید قطعات آلومینیومی بروش ریخته گری تحت فشار و تولید مجموعه های فلزی در کشور می باشد .
شرکت تولیدی صنعتی سوان غرب تولیدات خود را به صنایع مختلفی از جمله صنایع خودرو سازی ، صنایع الکتریکی ، صنایع گاز ، صنایع لوازم خانگی و ...ارائه نموده است .
این شرکت به واسطه سابقه کار و تحصیلات مدیران پایه گذار آن در زمینه قالبسازی و ریخته گری تحت فشارموفق به تولید موفقیت آمیز قطعاتی پیچیده چه از نظر شکل و چه از نظر خواص شده است ، رابطه تنگاتنگ مدیران و متخصصان شرکت با واحد های علمی و انجمن های مربوطه باعث گریده است تا مدیران تجربه و علم خود را در این زمینه توسط مقالات و دوره های آموزشی در اختیار دانشجویان و دوستداران این صنعت قرار دهند .
تجربه بالا و تخصص متخصصان ما در واحدهای مختلف باعث آسایش خاطر و اطمینان مشتریان ما گردیده است .
همین امر باعث در یافت گواهینامه ISO 9001:2000 در 2 زمینه جداگانه قالبسازی و ریخته گری تحت فشار در سال 1383 از شرکت IMQ ایتالیا گردید و طبق برنامه درصدد اخذ گواهینامه  ISO/TS 16949 در سال 1388 می باشیم.
سابقه و تخصص ما عامل موفقیت مشتریان ما بوده و آنها را در کلیه مراحل تولید همواره همراهی نموده است . متخصصان ما آماده همکاری و ارائه راه حل ها و راه کارهای خود در زمینه مشکلات شما دراین صنعت می باشند.


  

 
Copyright © 2009 By arinart Design Studio, All Rights Reserved.
Contact us | English